Sayfalar

21 Ocak 2017

başlık yok

anonim olarak bişeyler yazmak ne kadar zormuş, kimse bakmıyor be :)
kimseyle paylaşamıyosun falan, en yakın arkadaşlarına bile diyemiyosun bakın ben blog yazmaya başladım girin okuyun takipçim olun paylaşın diye.. ucunda rezil olmak değil de ne bileyim işte hoşlaşmadığım bişey var.. yazıp yazamayacağımı bile bilmiyorum. şuan yazıyormuyum onu bile bilmiyorum. bi formatım yok bi olayım yok sadece saçmalıyorum :) sevgiligünlük.blogspot.com mu yapsak bunu naapsak :)

sevgili günlük,

bir kaç gündür modum iyidi güzeldi, ama dün gece itibariyle düştü. bi nedeni yok. eve gittim yemek yedim şen şakrak. yemekten sonra biraz dinlenip fitness a kaydolmaya gidecektim spor yapacaktım. sonra da eve gelip bıcı bıcı yapacak ve huzurla uyuyacaktım. olmadı. bırak sporu yıkanamadım bile. öylece pis pis yaylandım yatakta. annemler babaneme gittiler ben bu gece doluyum diyip ektim onları da. öylece pis pis yattım. öylece yattım. bi ara kalktım bari duş aliyim lan dedim. kalktığım gibi başım döndü gerisin geri yattım. whatsappta kız muhabbetlerine devam ettim. sonra baktım gece 11 olmuş zaten o saatten sonra kim kalkıp ıslanıp kurulanıp o aslan max saçlarımı kurutacak. yattım uyudum sabah kuru şampuan sıktım (batiste tabiki).

sabah lanetler içinde uyandım, işe geldim (cumartesi cumartesi), karanlıktı. kendi ofisime geçtim hemen kimseye bulaşmadan. karanlıktı. mecburen ışıkları açtım perdeleri açtım. normalde kapatırım gün ışığı gözüme gözüme gelmesinden hoşlaşmıyorum. kahvaltımı yaptım yaylana yaylana. müzik açtım dinledim falan.

işyerinde garip şeyler dönüyor. birileri çıkartılıyor falan. birileri 3 gün gelmesin de hemen yapıştıralım tazminatsız çıkışı modlarına girmişler şimdi öğrendim. ya bana da yapıştırırlarsa diye bi halleniyorum falan. öyle işte. boktan bi durum..

şu bullet journal denen şeyi denemeye kalktım. yazdım kurguladım bişeler. disipline olan özentiliğimi belki gerçekleştiririm arzusuyla.

http://bulletjournal.com/

şu kadınınkini de çok kıskandım abi:

https://www.youtube.com/watch?v=qTcSWWcKyyU

hatun yememiş içmemiş çok cici bi defter yaratmış helali hoş olsun. bana da kısmet olsun.

neyse bugün ben de bitse de gitsek modundayım. normalde sevmem böyle demeyi. uğursuz bulurum. güne bugün bitsin diye başlıyorlar. iş dışında uyanık olarak geçirebildiği o 4-5 saat için yaşıyorlar. enteresan..bıy bıy