Sayfalar

12 Ocak 2017

sayın seyirci

evet seyirci, bundan sonra senin adın seyirci.. tamam film oynatmıyoruz burada ama olsun sen seyirci ol, böyle hoşuma gitti. ben çok fazla virgül ve iki nokta kullanırım seyirci, baştan uyarayım.

evet seyirci, bu bloğu kendi suretimin özenti bir ruh mu yoksa gerçekten bişeyleri arzulayan esaslı bir ruh mu olduğuna karar verebilmek, kendime bir çeşit ayna tutabilmek adına açmış bulunmaktayım..

bazen nasıl desem oğlaklığım tutuyor kendimi kanıtlama çabalarına giresim geliyor, bazense gamsızlığım, üşengeçliğim, bişeyleri hep erteleme huyum basıveriyor.. sonra da afakanlar..
şunları bana yazdıran oğlak kişiliğim.. ha bide farketmişsinizdir saçmalama isteğimi aşırı derecede bastırmaya da çalışıyorum :)

kısa kes roman havası olsun diyemeden blog yazma amacımı halen tam açıklayamamış olmam kendi kendimi bana geveze hissettirdi. daha şimdiden kendimi tanımaya bir adım daha atmış oldum. amacımız da kendiliğinden ortaya çıkmış olmuştur böylece. evet seyirci ben buraya kendi kendimi dizginlemek için geldim. disiplin ve özen arzusuyla yanıp tutuşan egzantirik bir oğlak kadınıyım sadece, ama duygusal olanından o yüzden ağlak yazdım ya zaten :) fakat olamıyorum tam teşekküllü bi oğlak, istemek özenmek yetmiyor, gamsızlığımı pasaklılığımı bırakamıyorum. buraya işte bunu bırakmaya geldim(allah başka dert vermesin amin). belki bikaç seyircim olur da bana destek çıkar haydi canım kalk der yap der git der, belki bazı şeyleri beraber yaparız dedim fena mı olur birlikten kuvvet doğar.

olmak istediğim oğlağa bir hedef listesi yapıyorum. bundan sonra bahsedeceğim.

fakat öncelikle belirteyim burada nelerden bahsedeceğimizi:

herşeyden bahsetmek istiyorum! hayattan, korkulardan, ex aşklardan,dizilerden müziklerden, kozmetikten, ülkelerden şehirlerden sokaklardan mekanlardan, kitaplardan dergilerden.. (liste daha da kabarabilir)

bugünlük yatma vakti geldi..