Sayfalar

23 Ocak 2017

sıradan bi gün

sayın seyirci,

bugün yine dona dona çalışma alanıma ulaştım. donuyoruz falan ama burası doğa içinde biyer, resmen hergün dağa çıkıyoruz çalışmak için. ben biraz ballı bi insanım(bazen), ofisim süper bi manzarayla iç içe. fabrika içinde en güzel manzaraya sahibim. patronun bile böyle güzel manzarası yok o biçim. tek sorun birazcık üşümek. ama olsun herkes üşüyor zaten. velhasıl benim işim biraz enteresan, şimdi burada ne olduğumu yazamam fakat kendime zaman ayırabildiğim bi işim var diyelim. ha cumartesileri de dahil olmak üzere 8:00- 18:30 arası buradayım fakat dediğim gibi tüm gün el ense yapabiliyoring.

ne yapacaz bugün? bugün kitap okuyacağım videolar izleyeceğim. oğlaklığa doğru adım atmak için bulletjournal yapmaya kasıyorum kendimi. ona vakit ayırırım biraz da. tamamdır gün bitti. dakikalar atlı kovalar gibi koşturuyor zaten.

günler haftalar aylar bitiyor. bugün ne yaptım diye sorduğumuzda ne cevabı alabiliyoruz kendimizden? günün ne kadarında verimli geçiriyoruz? verim denen şey kime göre neye göre şekilleniyor? off çok soru sordum.

neyse bir şarkı açalım.
gökçe kılınçer'den gelsin:
https://www.youtube.com/watch?v=7rvOc8s5q-Q

değişik söyleyiş tarzıyla benim hoşuma gitti. başka beğenen varsa paslaşalım.

aşk yine gelir ve yaz olur ya..